Nasza kadra

 

Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Nauczane przedmioty
1 Chomicz Bartosz język angielski
2 Cichosz Marzena dietetyka
3 Cierniak Renata język polski
4 Dr Cymek Lidia biologia
5 Fijałkowski Andrzej historia, wos
7 Frąckowiak Maja język polski
8 Górniewicz Piotr zajęcia sportowe
9 Herman Arkadiusz podstawy prawa, techniki interwencji
10 Huras Joanna biologia
11 Jankowski Bogdan historia sztuki
12 Jędrzejczak Weronika podstawy fotografii i filmu, sp. artystycznej - fotografia artystyczna
13 Kałuża-Horbaczewska Agnieszka matematyka
14 Kazior Piotr wychowanie fizyczne
15 Kolman Andrzej religia
16 Kosakowski Tomasz biologia
17 Kreft Anna biologia
18 Kuc-Mikłaszewicz Igor historia, wos
19 Lelakowska Maria matematyka
20 Linder Grażyna fizyka
21 Łosińska Aneta język niemiecki, matematyka
22 Majewski Marek geografia
23 Malinowska Marta choroby i pielęgnacja zwierząt, higiena zwierząt rzeźnych i mięsa, diagnostyka weterynaryjna, pracownia diagnostyczna, pracownia laboratoryjna, pracownia zabiegowa, zajęcia praktyczne
24 Łukaszewicz Małgorzata muzyka
25 Ostrowski Piotr wychowanie fizyczne
26 Pakuła Bartosz historia, wos
27 Pera Karolina język polski
28 Pietras Adam zajęcia sportowe
29 Piniaha Magdalena chów zwierząt, pracownia zootechniczna
30 Powałka Sergiusz rysunek i malarstwo
31 Pstrągowska-Misiuk Zofia język niemiecki
32 Jerzy Gštarzewski edukacja dla bezpieczeństwa
33 Prokop Alicja geografia
34 Rosa Michał rzeźba
35 Rusakiewicz Marcin zajęcia sportowe
36/td> Samoćko Aneta podstawy przedsiębiorczości
37 Schulz Łukasz zajęcia sportowe
38 Serafin Katarzyna podstaw projektowania, multimediów oraz sp. art. - wzornictwo: projektowanie wyrobów artystycznych
39 Skumiał Tatiana zajęcia artystyczne
40 Skwarek Monika matematyka
41 Salnik Alina fizyka, informatyka
42 Stawińska-Sikorska Dominika diagnostyka weterynaryjna, pracownia kontroli i nadzoru weterynaryjnego
43 Stec Jadwiga nauka o zdrowiu
44 Stefański Stanisław historia, wos
45 Straszak Krzysztof podstawy prewencji
46 Szczepaniak Agata rysunek i malarstwo
47 Sznigirewicz Tomasz zajęcia sportowe
48 Tomaszewska Ewa biologia, anatomia i fizjologia zwierząt
49 Walczak Ewelina język polski, korespondencja sztuk
50 Wanat Tadeusz zajęcia sportowe
51 Wojcieszek Anna aranżacja wnętrz i projektowanie wyrobów artystycznych
52 Zając Robert przepisy ruchu drogowego
53 Zakrzewska Natalia język angielski
54 Żakieta Tadeusz zajęcia sportowe

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl