Room tricks - szkolna szatnia

Po ciężkim dniu w szkole udajesz się do szatni aby odebrać odzienie. Gdy w towarzystwie przyjaciół ubierasz się i marzysz o domu, drzwi nagle zatrzaskują się i zaczyna się walka o przetrwanie. Czy uda Wam się bezpiecznie wydostać, czy zostaniecie w szatni już na zawsze!?
Prowadzący: Bartosz Chomicz, Aneta Łosińska, Karolina Matkowska
Forma: gra przygodowa
Czas trwania: 25-30 min.
Miejsce: szatnia szkolna
Liczba uczestników: grupy 3-4 osobowe
Organizowany przez trzon zespołu językowego room tricks okazał się dla odwiedzających nas uczniów sporym wyzwaniem. Pewne siebie grupy odważnie wchodziły jedna po drugiej do naszej szkolnej szatni by usłyszeć za sobą dźwięk zatrzaskiwanych drzwi. Rozpoczynało się odliczanie. Uczniowie zadanie po zadaniu drobiazgowo analizowali możliwości wyjścia z pomieszczenia i z naszą niewielką pomocą udzielaną jedynie przez krótkofalówkę odnosili sukces. Z dumą stwierdzamy, iż nasz pokój zagadek został pokonany przez zdecydowaną większość śmiałków, którzy mogli po wszystkim podzielić się z nami wrażeniami i odebrać pamiątkowe dyplomy gratulacyjne.
W roku szkolnym 2017/2018 udało nam się zorganizować kolejną odsłonę Escape Room - szkolna szatnia. Przygotowane zostały trudne zagadki, z którymi zmierzyły się grupy ochotników. Wielu z nich udało się wydostać na wolność o własnych siłach. Organizatorzy cieszą się z faktu, że przygotowana przez nich atrakcja stanowiła dobry test charakteru, radzenia sobie w sytuacjach stresujących, pracy zespołowej, spostrzegawczości i logicznego myślenia. Zapraszamy za rok!

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl